Идёт загрузка, подождите...

nadywkanadywka  

оформление автора   без оформления

«  06 февраля 2002, 01:51  »

 

Безымянная запись

Рейтинг: 0  
Нюююююююююю.....воть) я приехала!!!!!!=) :D=)Скучали? Или уже забыли??? Я очень скучала!!!!
С громадным количеством эмоций и впечатлений и фоток (около 240)....Даж не знаю с чего начать)))8-/ и рассказывать очень долго).......мож не надо?
Выложу вам несколько фоток))канеш все не возможно))) Спрашивайте что интересна!?;););)

 
 

Сейчас играет ~тишина~

 

комментарии:(комментариев 0 / 0 новых / 0 от друзей)

свернуть   развернуть

только новые

Оценка: 0
та не сильно... у меня хоть галаза отдохнули8-/
strife

strife
07 августа 2006, 01:44ответитьСсылка на комментарий

 
Оценка: 0
Блин, а что это такая дата странная стоит????
nadywka

nadywka
07 августа 2006, 01:46ответитьСсылка на комментарий

 
Оценка: 0
to strife: :bebe
nadywka

nadywka
07 августа 2006, 01:47ответитьСсылка на комментарий

 
Оценка: 0
Слушай,какой у тебя размер шрифта?!Хватит издеваться над моими глазами!>:-(
lory

lory
07 августа 2006, 01:51ответитьСсылка на комментарий

 
Оценка: 0
to lory: to strife: блин, ну че ет вы к моему шрифту прикопались а? ну лан, уговорили) уменьшу)
nadywka

nadywka
07 августа 2006, 02:05ответитьСсылка на комментарий

 
Оценка: 0
to nadywka: я соскучилась8-/ честно-честно...
palmo4ka

palmo4ka
07 августа 2006, 02:32ответитьСсылка на комментарий

 
Оценка: 0
to nadywka: пасиба,а то невозможно было на экран смотреть
lory

lory
07 августа 2006, 02:36ответитьСсылка на комментарий

 
Оценка: 0
to palmo4ka: приветки)))):kiss я тож скучала))
nadywka

nadywka
07 августа 2006, 02:41ответитьСсылка на комментарий

 
Оценка: 0
to lory: я посмотрела, у тя не меньше шрифт!:!
nadywka

nadywka
07 августа 2006, 02:41ответитьСсылка на комментарий

 
Оценка: 0
to nadywka: даа,тяжелый случай.....
lory

lory
07 августа 2006, 02:51ответитьСсылка на комментарий

 
strife

strife
07 августа 2006, 03:18ответитьСсылка на комментарий

 

yll abercrombie, mcm backpack, hollister clothing, canada gooses outlet, celine outlet, montre homme, michael kors black friday, purses and handbags, ray bans outlet, rolex watches for sale, true religion outlet, detroit pistons, the north face, air yeezy shoes, air max, ugg boots, prada outlet, abercrombie.com, michael kors outlet online sale, bills jerseys, kate spade outlet online, air max, adidas superstar, adidas.se, atlanta hawks jerseys, michael kors, juicy couture outlet, ugg boots clearance, new balance canada, michael kors handbags, kate spade handbags, hermes, vans shoes, uggs black friday, browns jerseys, pandora canada, barbour jackets, rolex, mcm handbags, coach outlet online, north face jackets, woolrich outlet, oakley canada, katespade, hollister online, burberry outlet online, guess factory outlet, orlando magic jersey, ralph lauren, insanity workout calendar, nike schoenen, ray ban sonnenbrillen, utah jazz jersey, uggs, jaguars jerseys, asics gel, coach outlet canada, burberry outlet online, ralph lauren polo, versace outlet online, tommy hilfiger outlet stores, toms shoes, houston rockets jerseys, ed hardy clothing, michael kors outlet online sale, barbour outlet, nike store, burberry, ray-ban sunglasses, michael kors outlet, giuseppe zanotti sneakers, nike free 5.0, jerseys from china, eagles jerseys, swarovski australia, burberry outlet, redskins jerseys, oakley sungalsses outlet, babyliss pro, michael kors, baseball jerseys, oakley outlet, oakley sunglasses outlet, michael jordan, converse outlet, baseball jerseys, true religion, oklahoma city thunder jersey, michael kors outlet, ralph lauren factory store, nike tn, oakley sunglasses, michael kors purses, celine bags, red bottom shoes, abercrombie, oakley sunglasses outlet, bengals jerseys, ugg, true religion jeans outlet, nike roshe, washington wizards jersey, tommy hilfiger, ralph lauren, ray ban wayfarer, colts jerseys, omega watches, polo ralph, swarovski crystal, nike.dk, knockoff handbags, supra footwear, vans schuhe, ugg, adidas, swarovski online, calvin klein underwear, hilfiger online shop, ralph lauren outlet online, nike shoes outlet, nike shoes, boots on sale, roshe run, abercrombie and fitch kids, jets jerseys, lakers jerseys, burberry outlet online, burberry handbags, dre beats, fendi handbags, ralph lauren outlet online, oakley vault, jerseys from china, christian louboutin, new balance, long champ, coach factory, mcm backpack, juicy couture handbags, fivefingers, nike free run, swarovski jewelry, the north face, nike.se, instyler ionic styler, broncos jerseys, hogan, coach outlet online, titans jerseys, mbt shoes outlet, baseball jerseys, polo outlet store, patriots jerseys, nike shoes, prada shoes, converse shoes, p90x, ralph lauren outlet, coach outlet online, armani outlet, bcbg max azria, beats by dr dre, coach factory outlet, swarovski jewelry, ferragamo shoes, raiders jerseys, ralph lauren, ray ban occhiali, hollister kids, brooklyn nets jerseys, purses and handbags, coach outlet, burberry sale, polo ralph lauren, golden state warriors jersey, michael kors outlet, giants jerseys, jerseys from china, cheap oakley, burberry outlet, tory burch outlet, rayban, dsquared2, uggaustralia.com, longchamp outlet, michael kors taschen, burberry outlet, ray bans, toms outlet online, north face outlet, saints jerseys, 49ers jerseys, cowboys jerseys, thomas sabo uk, packers jerseys, michael kors handbags, nike air force, ugg australia, uggs outlet, portland trail blazers jersey, chiefs jerseys, nike shoes, nike shop, north face backpacks, tory burch, iphone case, www.tommyhilfiger.nl, prada, air max, minnesota timberwolves jersey, panthers jerseys, uggs, jimmy choo shoes, true religion jeans, pandora bracelet, polo ralph, ray ban, oakley frogskins, ray ban zonnebril, michael kors, vikings jerseys, adidas canada, burberry outlet store, oakley, marc by marc jacobs, the north face outlet, pandora, milwaukee bucks jersey, long champ, louboutin shoes, oakley, timberland femme, nfl jerseys, michael kors, lacoste shoes, adidas online, ralph lauren, michael kors uk, replica watches, new balance outlet, timberland boots, zapatillas nike, ralph lauren outlet, michael kors outlet online sale, azcardinals jerseys, nike schuhe, salomon schuhe, coach factory, memphis grizzlies jersey, ravens jerseys, omega watches, straightener, longchamp, prada outlet, swarovski, cheap nfl jerseys, cheap true religion, air jordan shoes, stephen curry shoes, timberland outlet, abercrombie kids, vans outlet, michael kors outlet online sale, seahawks jerseys, mont blanc, longchamp outlet, nike air max thea, huarache, hermes belt, nike air max, tory burch shoes, nike air max, toronto raptors jersey, rolex watch, nike roshe, phoenix suns jersey, fossil uhren, beats by dre, new york knicks, rayban, boston celtics jersey, philipp plein outlet, chi hair, mcm bags, nike air max, tory burch, burberry online shop, hollister, pandora charms, puma online, oakley outlet, jimmy choo outlet, toms.com, coach factory outlet, coach black friday, air jordan retro, prada sunglasses, new orleans pelicans jersey, coach outlet store online, adidas superstar, ralph lauren outlet, buccaneers jerseys, longchamp outlet, glasses online, longchamp taschen, jerseys from china, louboutin, jordans, toms shoes outlet, ugg boots, michael kors bags, burberry sale, barbour jackets outlet, roshe run, coach outlet online, reloj, louboutin shoes, ferragamo, the north face, cheap michael kors, thomas sabo, burberry sale, indoor soccer shoes, michael kors bags, denver nuggets jerseys, toms shoes, oakley sunglasses, air max schoenen, bottega veneta, gafas oakley, tommy hilfiger online, nike free 5.0, nike air max 90, salvatore ferragamo, cheap oakley sunglasses, new balance, nike shoes, ray ban sunglasses outlet, ray ban outlet, barbour factory, softball bats, dolphins jerseys, rolex watches, sacramento kings jersey, michael kors outlet, reebok, coach outlet online, oakley sunglasses, abercrombie fitch, northface, christian louboutin shoes, moncler mens jackets, ray ban sunglasses, lunette ray ban, mizuno wave, jordan retro, north face, oakley vault, toms shoes outlet, toms outlet, glasses frames, charlotte hornets jerseys, toms shoes, ralph lauren outlet, converse chucks, michael kors outlet, true religion jeans women, ralph lauren outlet, levis jeans, nike mercurial vapor, bears jerseys, baseball bats, north face, ray ban outlet, tommy hilfiger, wedding dresses, nike outlet, ray bans, tommy hilfiger outlet, hogan outlet, katespade, pandora schmuck, roshe run, ugg boots, steelers jerseys, uggs on sale, marc by marc jacobs, cheap ray ban, asics, michael kors, ray ban wayfarer, ugg boots, chi flat iron, longchamp handbags, air jordan, air max 2015, uggs, adidas online, dallas mavericks jerseys, rams jerseys, falcons jerseys, puma outlet, texans jerseys, chargers jerseys, replica watches, philadelphia 76ers jerseys, oakley sunglasses cheap, watches canada, oakley, ugg, nba jerseys, nike huarache, handbags outlet, burberry outlet, michael kors v?skor, uggs outlet, michael kors canada, barbour outlet, michaelkors.com, iphone 5s cases, free running, los angeles clippers jersey, beats headphones, new balance, cheap oakley, nike air max, pandora, hollisterco, hermes bags, air max shoes, michael kors outlet online, hugo boss shop, polo ralph lauren outlet online, chicago bulls jersey, heat jerseys, ralph lauren outlet, coach black friday, nike free 5.0, san antonio spurs jerseys, jordan release dates 2015, adidas superstar, cheap basketball shoes, bcbg max, veneta, ray ban outlet, timberland shoes, air max, christian louboutin shoes, lions jerseys, air huarache, michael kors outlet online, coach purses outlet online, canada gooses, anonimous

anonimous_10383
05 декабря 2016, 08:29ответитьСсылка на комментарий

 

"Our judgment of the quality of down jackets mainly come down stuffing, the following to talk about some commonly used methods:
Touching or twisting with hand, downy velvet feather touch when moncler-kids there is a soft feeling (feel and the thickness of the fabric material has a relationship). Yurong Fu cashmere content of about 90% can only touch a very small amount of hair terrier, with the reduction of cashmere content, the amount of hairy stem also increases, the more the greater the termperster, the worse the quality, with the thumb and index finger respectively On the down products on both sides of the twist, will feel more and more thin, but it is difficult to rub open, which is a good quality performance; if suddenly rubbed open, indicating moncler coats poor quality; if a thick layer of rub does not open, it is likely Is polyester cotton.
The down products flat press, out of the air, if the quality is good, then a few seconds to restore the status quo (down cashmere containing high, fluffy degree), on the contrary, when patted with dust or fluff drill, indicating poor quality goods, Gently tap down jacket, look at the stitch, if there is no dust overflow as a good product, if nike air huarache uomo the dust overflowing for the smash hair or putty made of shoddy products.
This fluffy down jacket effect is very magical, take our own, a lot of down jacket is a store in the warehouse pressure, just took out a light section of the warehouse down jacket moncler jackets for men (write the article with this article) , Was very thin pressure, and then hang a day with a hanger, miraculously fluffy (not all down jacket will achieve this fluffy nike air max 90 donna degree), is this figure, guess scarpe nike uomo how he is?

Some light models down jacket can take a look at the light, you can see the filler on the fabric projection, whether the shape of the down and fluff can see clearly, but also a way to judge.
With a hand down jacket weight, usually short paragraph down jacket weight 300g-400g, feel very light, and then judge according to the size of the volume, under normal circumstances, light weight, bulky, indicating high cashmere content, fluffy, quality Well, and some down jacket has supporting pouch, fluffy down jacket can be loaded into the pouch.
polyvore girls sets
Smell a little odor, poor quality down jacket due to unfilled filler and fabric will have unpleasant odor, (duck is omnivore, velvet has a smell of smell, although treated can be eliminated, but it is said that the taste of a year or two can be reversed Comes out, but also tolerable, and geese are herbivores, velvet does not smell anything.)"

anonimous

anonimous_181243
18 декабря 2017, 10:08ответитьСсылка на комментарий